تورهای آسیا

قاره آسیا قاره بزرگی است . قاره آسیا دارای 52 کشور است . این قاره دارای جاذبه های گردشگری و تفریحی و تاریخی و توریستی بسیار زیادی می باشد.  این قاره بزرگترین و پر جمعیت ‌ترین قاره زمین است.  پر جمعیت ترین کشورهای دنیا ( چین و هند ) در این قاره است .این قاره ۱۲٪ از مساحت سطح زمین و ۳۰٪ از مساحت خشکی ‌های این سیاره را در بر می‌ گیرد. ۶۰٪ جمعیت کره زمین نیز در این قاره زندگی می‌ کنند. این قاره در نیم کره شمالی واقع شده است . تورهای آسیا ، تورهای بسیار جذابی می توانند باشند .

چرا تورهای آسیا؟

این قاره دارای مقاصد جذابی همچون سریلانکا ، مالدیو  و امارات متحده عربی ، روسیه ، فیلیپین ، هند ، ویتنام و … می باشد . همانطور که گفته شد دلیل تنوع آب و هوایی و تنوع جاذبه های گردشگری و توریستی و تاریخی و تفریحی در آسیا این قاره و تورهای مربوط به مقاصد این قاره را بسیار جذاب و متفاوت کرده است.

کشورهای جنوب شرق و شرق آسیا، به دلیل نزدیکی به دریا دارای آب و هوای معتدل می باشند. تور مالدیو ، تور تایلند ، تور سریلانکا و … می تواند تجربه بسیار خوبی برای سفر از این قسمت باشد.

اگر قصد سفر به مناطق سردسیر همراه با طبیعتی بکر را دارید، ما تور روسیه را پیشنهاد می دهیم. روسیه پهناور در شمال قاره آسیا واقع شده است و تا قسمتی از قاره اروپا نیز کشیده شده است، با اینکه از لحاظ جغرافیایی روسیه جزو آسیا محسوب میشود اما از لحاظ سیاسی روسیه یک کشور اروپایی می باشد. علاوه بر طبیعت بکر سردسیر، این کشور دارای آثار معماری بی نظیری نیز می باشد.

اگر به دنبال آب و هوای خاص می باشید تور هند و تور چین را انتخاب کنید علاوه بر آب و هوای متفاوت و مختلف جاذبه های بسیاری دارد.

کشور ترکیه نیز کشوری است که بسیار پرطرفدار است و همیشه تور ترکیه جز مقاصد پر طرفدار بوده است.

کشور ایران نیز خود دارای آب وهوای مختلف و مقاصد گردشگری فراوان می باشد.

در تور دبی نیز می توانید مدرنیته را در کنار لوکس بودن و زندگی راحت تجربه کنید.

در کل آسیا هر چهار فصل آب و هوایی در یک زمان دیده میشود را دارا است بسته به علاقه شما است  که کدام مقصد را برای سفر انتخاب کنید.

شما هر نوع تور و هر مدل توری که مدنظر داشته باشید می توانید تورهای متنوعی را به بهترین مقاصد را انتخاب کنید و سفر کنید. ما در گروه آژانس های هرمس تورهای مختلفی به مقاصد مختلف آسیا داریم . برای آشنایی و مطالعه تورهای آسیا شرکت هرمس اینجا کلیک کنید.