تور کنیا

تور کنیا با تمام خدمات کامل در آژانس هرمس.

تور کنیا:

سفر به کنیا و تور کنیا یکی از پر طرفدارترین و لاکچری ترین سفر های خارجی به قاره آفریقا می باشد.مجموعه ایرانگردی و جهانگردی هرمس مفتخر است با ارائه رزرو بهترین هتل پنج ستاره و چهارستاره از جمله: ، Keekorok  ، Baobab Beach Resort و Naivasha Country Club و …. تورهای لوکس از سراسر جهان با بهترین خدمات و امکانات با بیشترین تخفیف در این سفر زیبا در کنار شما باشد. کنیا یکی از کشورهای زیبا در آفریقا جنوبی می باشد . پایتخت کنیا، نایروبی است .تور کنیا  تور بسیار جذاب و پر طرفداری برای علاقه مندان به طبیعت می باشد. شما در این تور به نایروبی ، ناروک ، مومباسا سفر کرده و از طبیعت زیبای کنیا بهره می برید . کنیا در خط ساحلی اقیانوس هند می باشد.

شهرت کنیا :

جغرافیای کنیا بسیار بکر و متنوع است. این کشور دارای خط ساحلی با اقیانوس هند می باشد .  در این کشور پر از دشت های وسیع و تپه های متعدد است. مرکز و غرب کنیا با دره ریفت کنی شناخته می شود که مرتفع ترین کوه های کشور یعنی کوه کنیا و کوه الگون نیز در مرز بین کنیا و اوگاندا قرار دارد. جنگل کاکامگا در غربی کنیا بقایایی از جنگل‌های بارانی آفریقای شرقی است. جنگل بزرگتری به نام مائو بزرگ‌ترین مجموعه جنگلی در شرق آفریقاست.

راهنمای سفر به کنیا

 

تور کنیا

آب و هوای کنیا معتدل است. در مناطق ساحلی هوای گرم اما مرطوبی را خواهید دید، درحالی که در شمال و شمال شرقی هوا نسبتا خشک و گرم است. آفتاب در این کشور بسیار سوزان است به همین دلیل در بیشتر فصول سال مردم با لباس های خنک و تابستانی در رفت و آمدند. سردترین ماه ها فوریه تا مارچ و گرم ترین ماه ها ژوئیه تا آگوست است.

 

#هرمس شما را با جاذبه‌های دیدنی این کشور، هزینه‌ی سفر و سایر اطلاعات لازم برای این سفر به یادماندنی آشنا می‌کند.

هتل‌ها