پارک آبی آکوآلند آنتالیا Aqualand:

معرفی:

در شهر آنتالیا سه پارک آبی وجود دارد اما آکوا بزرگترین پارک آبی شهر است و امکانات متفاوتی از جمله وسایل بازی مختلف ، استخرهای مخصوص سنین گوناگون، موسیقی و مسابقات تفریحی و رستوران و کافی شاپ و فروشگاه لوازم ورزشی و سرزمین دلفین ها دارد.

همه چیز محیا است تا هیجان پرتاب شدن با سرعت بالا از روی سرسره در آب را تجربه کنیم ، پرتاب شدن در عمق استخر های زیبا و تمیز با آبهای درخشان.

در پارک آبی آکوآ انواع سرسره های آبی رو باز ، رو بسته یا تونلی، سرسره های های با تیوپ و بی تیوپ، سرسره های یو شکل و سرسره های چاله ی هیجان فضایی وجود دارند و با طراحی های زیبا در این محیط با شکوه شما را به سمتشان می کشانند هر سرسره منتهی به استخری کاملا امن و زیبا می شود.

باید از پله های سرسره ها بالا رفت تا به ایستگاه سرسره سواری رسید در بالای این ایستگاه افرادی متخصص مسئولیت مراقبت از ما را دارند آنها بعد از اطمینان از خالی بودن سرسره ها و اطمینان از درست بودن تیوپ ها اجازه ی سر خوردن می دهند .

از دیگر جذابیت های بازی در این پارک آبی این است که، برای رسیدن به سرسره ها باید از میان فضاهای سبز زیبا عبور کنیم که درختان و گل هایی که در این مسیر قرار گرفته اند  آب و هوای این منطقه را دلچسب تر کرده اند.

پارک آکوا استخرهای متفاوتی دارد که هر کدام مخصوص تفریحی خاص است، در این پارک استخری برای استراحت و ریلکس شدن، استخری برای تماشای موسیقی زنده و استخر مخصوص کودکان وجود دارد و در کنار این استخر ها امکانات برای آفتاب گرفتن و انواع ماساژ های ترکی و ریلکسی محیا است.

معرفی بیشتر پارک ابی آکوالند :

از دیگر امکانات پارک آبی آکوالند رودخانه و استخر موج مصنوعی آن است، شما در این پارک عظیم و زیبا می توانید 300 متر در رودخانه ای مواج و زیبا رفتینگ کنید و لذت ببرید این رودخانه به استخری سرازیر می شود که در آن استخر هم با پمپ های بزرگ آبی موج تولید می شود ، این استخر مواج عمق اش 1.40 متر است و در تمام طول روز موج دارد، هیجان شنا در استخر مواج پارک آبی بسیار زیاد است و در ساعاتی از روز در این مکان موسیقی اجرا می شود و شناگران می توانند با موسیقی و شادی به شنا و بازی در این استخر بپردازند. و از دیگر امکانات این پارک جامپینگ , سرزمین دلفین ها , رستوران و… می باشد. با اژانس مسافرتی هرمس همراه شوید تا با پارک ابی اکوالند بیشتر اشنا شوید.