معرفی ناروک

ناروک در کنیا قرار دارد . برای آشنایی بیشتر و معرفی  ناروک در کنیا همراه هرمس باشید . ناروک شهری زیبا است در استان ریفت والی  در کنیا واقع شده است .

ناروک

برای اطلاعات ازجدیدترین پکیج ها اینجا کلیک کنید.

اطلاعات کلی درباره ناروک

Narok (گاهی اوقات به آن Narok Town گفته می شود) شهری در غرب نایروبی است که از اقتصاد کنیا در جنوب غربی کشور ، در امتداد دره بزرگ ریفت پشتیبانی می کند. ناروک مرکز منطقه شهر ناروک است و به عنوان مرکز عمده تجارت در این منطقه قرار دارد. جمعیت این شهر در حدود 40،000 نفر ، عمدتا ماسایی است. ارتفاع این شهر 1827 متر (5997 فوت) ارتفاع است.

Narok Town آخرین شهر بزرگ هنگام سفر جاده ای از نایروبی به پارک ملی Maasai Mara و Lodge Keekorok است. Narok Town به عنوان مرکزی برای خدمات ، تجارت و امور مالی فعالیت می کند. برای دهه ها اقتصاد این شهر از گردشگری ، کشاورزی ، دامداری و استخراج بهره برده است. ورزشگاه ویلیام اول نتیماما با ظرفیت 30 هزار نفر ، یک استادیوم فوتبال ، در این شهر واقع شده است.

فعالیت های رایج در ناروک

عمده فعالیت های اقتصادی در این شهر شامل دامداری ، کشاورزی ، گردشگری و تجارت از دیگر فعالیت های انجام شده در اندازه کوچک است.

این شهر به عنوان یکی از یکی از شهرهای اساسی برای دستیابی به ستون اقتصادی مشخص شده است. سهم اصلی در بخش گردشگری از طریق ذخیره ملی Maasai Mara و بخش کشاورزی از طریق دامداری است.

شهرناروک شامل شش (6) شهر فرعی است:

  • Narok North
  • Narok West
  • Narok East
  • Transmara East
  • Transmara West

پیشنهاد ویژه هرمس به شما :

ما در هرمس مجموعه کاملی از بهترین تورهای داخلی و خارجی به شما پیشنهاد میدهیم با تور کنیا ،  هرمس برای شما با بهترین قیمت و کاملترین خدمات و گشت ها همراه شوید و سفر به مروارید قاره آفریقا را به هیچ وجه ازدست ندهید.