CROWN PLAZA HARBIYE HOTEL:

معرفی:

“هتل کرون پلازا هاربیه” (CROWNE PLAZA HARBIYE) در منطقه تقسیم واقع در مرکز استانبول قرار دارد و جزو زنجیره هتل های INTERCONTINENTAL HOTELS GROUP می‌باشد. این هتل انتخاب مناسبی برای تجار می‌باشد زیرا می‌توان با پیاده روی به میدان تقسیم و مرکز خرید لوکس و پرجمعیت نشان تاشی دست یافت.

هتل کرَون پلازا با بیش از 4600 هتل در سراسر دنیا اقامتگاهی درجه یک است که سعی دارد اقامت میهمانان را به یک موفقیت تبدیل کند. این هتل با ارائه خدمات و فضاهای مخصوص تجار و غذاهای فوری و تازه خود نیازهای شخصی یا کسب و کار میهمانان را کاملاٌ برآورده می سازد.

هتل کرَون پلازا از ساعت 9 شب تا 10 صبح روزهای یکشنبه تا پنجشنبه به جز در مواقع درخواست میهمانان کاملاً ساکت است تا میهمانان بتوانند در تخت خواب های مجلل و بسیار نرم و راحت خود خواب خوبی را تجربه کنند. اتاق های هتل به اینترنت بیسیم رایگان، سیستم تهویه مطبوع و خدمات پرداخت پول بین المللی (وورلد لینک) مجهز بوده و دارای پرده هایی ضخیم برای تاریک کردن کامل اتاق ها هستند. یک اسپا و باشگاه ورزشی بسیار مدرن هم در این هتل وجود دارد تا میهمانانی که قصد دارند برنامه ورزشی خود را دنبال کنند نیز چیزی کم نداشته باشند.

ویژگی هتل:

این هتل 5 ستاره، حدود 350 متر با ایستگاه متروی عثمان بی و پیاده حدود 15 دقیقه با میدان تقسیم فاصله دارد. اتاق های هتل همگی سیستم تهویه هوا، سالن ورزشی و اینترنت وای فای دارند. مساحت اتاق ها بزرگ بوده و با دکوراسیون مدرنی تجهیز شده اند. تلویزیون صفحه تخت، ماهواره و پرده های ضد نور هم در آنها تعبیه شده است. تمام لوازم بهداشتی، کفش راحتی، حوله و سشوار هم در حمام وجود دارند.

می توانید برای استفاده از امکانات مربوط به ماساژ و زیبایی در سالن ورزشی ثبت نام نمایید. همچنین تمام امکانات در سونا برای شما فراهم شده تا بر روی تخت های چوبی استراحت کنید.

صبحانه بصورت بوفه سرو می شود. عصرهای این رستوران نیز به صورت سفارشی سرو می شود. سرویس کرایه ماشین در هر ساعتی از شبانه روز آماده به خدمت است. مرکز نمایشگاه لطفی کردار و مرکز خرید جواهروترامپ همگی در فاصله ی کمی از این هتل واقع شده اند. باهرمس همراه شوید تادرمورد هتل کرون پلازا بیشتربدانید.