RIXOS LAND OF LEGENDS

RIXOS LEGENDS:

با آژانس مسافرتی هرمس همراه شوید تا هتل ریکسوس لجند آنتالیا RIXOS LEGENDS بیشتر اشنا شوید.

معرفی:

هتل ریکسوس لجند آنتالیا ( RIXOS LEGENDS ) یا ریکسوس ورد را یک بیلدینگ مشهور هتل سازی در دنیا به نام Rixos در سال2000 در منطقه بلک آنتالیا ساخته است تا کنون نزدیک به 30  هتل در دنیا در بیوگرافی کاریشان دارند.اصول هتل سازی در کنار سواحل مدیترانه برای گروه Rixos تم پارک است.چراکه بستر مناسب برای ساخت بازیهای آبی در آن وجود دارد.

نام هتل به اسم پادشاه مشهور است و در حقیقت (تم پارک+هتل Kingdom) هر دو، این قصر را تشکیل میدهند.هنگام اولین ورود به اتاقهای هتل رنگ آمیزی روی دیوار شما را یاد مهد کودک های شاد می اندازد.اگر پسر دارید اتاقهای آبی رنگ و اگر دختر اتاقهای رنگ صورتی را میتوانید درون واحدهای بزرگ هتل برایشان انتخاب کنید.هر چیزی که فکر میکنید یک هتل 5 ستاره باید داشته باشد + اتاقهای بزرگ+ایکس باکس+جکوزی در واحد به آن اضافه کنید.

ویژگی هتل:

هتل ریکسوس لجند آنتالیا RIXOS LEGENDS برای صبحانه مفصلی که تنوعی بالای 250 مدل صبحانه دارد به رستوران Eternia بروید.اگر رستورانی با تماشای آکواریوم موجودات آبی زنده شما را راضی میکنند به رستوران 111 بروید که 3 آکواریوم بزرگ کوسه و ماهی پیش چشم شماست.امکاناتی مانند سونا،استخر،جکوزی،ماساژ،ریلکس،اسپا،غواصی را در سطح جهانی اینجا تجربه کنید.برای سوار شدن به قایق(بله درست شنیدید) یک رودخانه وحشی به نام Wild River با طول 390  و عرض 1.1 متر به سبک شهر ونیز و یک کانال آبی همراه با یک فواره آب Chimera را در این قصر میتوانید رایگان تجربه کنید و لذت خرید خود را در “خیابان خرید” Shopping Street به اوج برسانید که هر برند جهانی را اینجا با قیمتی کمی گرانتر ولی مارک دار خواهید یافت.

و اما ……

برای سفر به هتل ریکسوس لجند آنتالیا و مشاهده پکیج این هتل اینجا کلیک کنید . برای دیدن پکیج های متنوع و کامل تور آنتالیا با بهترین قیمت و پرواز اینجا کلیک کنید.