هتل شرایتون سیتی سنتر

معرفی:

خدمات کلاس جهانی در مرکز شهر Sheraton استانبول دریافت کنید
هتل 5 ستاره Sheraton استانبول واقع در استانبول ، تنها چند قدم از گالری هنر Arter و 2.5 مایل با کلیسای ارتدکس یونان Panayia فاصله دارد و 254 اتاق مهمان با طراحی زیبا دارد. هتل دارای استخر سرپوشیده و خدمات شاتل رایگان به تاکسیم و از آن است. از مراکز بدن سازی کاملاً مجهز و احیای Shine Spa می توان در محل بازدید کرد.

در هتل اتاق ها دارای یک میز هستند. کلیه اتاق های مهمان شامل کمد لباس می باشد. تمام اتاق های تهویه مطبوع دارای تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای ، وای فای رایگان و حمام اختصاصی هستند.

میهمانان در مرکز شهر Sheraton استانبول می توانند از یک قاره یا صبحانه بوفه در نووی لوکا لذت ببرند. در این مکان ها می توانید یک رستوران با غذاهای بین المللی و ترکی سرو کنید.

مرکز شهر Sheraton استانبول یک مرکز تجاری برای استفاده میهمانان ارائه می دهد. در هنگام پذیرایی که به زبان انگلیسی و ترکی صحبت می کنند ، کارکنان همیشه برای کمک به شما کمک می کنند.

از نقاط دیدنی و دیدنی نزدیک هتل می توان به خیابان Istiklal ، میدان تقسیم و برج Galata اشاره کرد. نزدیکترین فرودگاه فرودگاه استانبول است که 25 دقیقه با مرکز شهر Sheraton استانبول فاصله دارد. فرودگاه Sabiha Gokcen 30 مایل فاصله دارد.

ما با زبان شما صحبت می کنیم!