برای اطلاعات بیشتر تورها باهمکاران ما در تماس باشید. 05131904

تور اصفهان + کاشان از مشهد

Tour of Isfahan and Kashan
تاریخ‌های برگزاری:
کد تور: 99ESK2
شروع: شنبه - ۳ آبان ۱۳۹۹
پایان: چهارشنبه - ۷ آبان ۱۳۹۹
مدت سفر: ۴ شب
تاریخ اعتبار: شنبه - ۳ آبان ۱۳۹۹
هتل(ها) قیمت هر نفر + نرخ بلیط پرواز انتخاب
۱,۲۸۰,۰۰۰ تومان

جزییات تور

شهر مبدأ: مشهد
محل حرکت تور: فرودگاه هاشمی نژاد
درجه سختی: سبک
محدوده سنی: نوزاد تا بزرگسال
مدت مرخصی: ۵ روز
خدمات تور: بیمه مسافرتی
تیم سرپرستی
گشت رایگان
عکاس حرفه ای

پکیج تور

بلیط رفت و برگشت
ترانسفر به فرودگاه
ترانسفر به هتل
تور لیدر فارسی زبان
اقامت در هتل
گشت شهری
بیمه مسافرتی

کشورهای مورد بازدید:

شهرهای مورد بازدید:

شرح

تور ترکیبی اصفهان و کاشان 

تور کاشان و اصفهان  جز پرطرفدار ترین سفرهای ترکیبی داخلی محسوب می شود.کاشان واصفهان هردو شهری هستند بسیار زیبا با بافت قدیمی و سنتی و دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیبا می باشد.مجموعه ایرانگردی و جهانگردی هرمس مفتخر است با ارائه رزرو بهترین هتل ها و اقامتگاه ها در تلاش است که بهترین تور ترکیبی کاشان و اصفهان از سراسر ایران با بهترین خدمات و امکانات با بیشترین تخفیف در این سفر زیبا در کنار شما باشد. کاشان شهر بسیار زیبا و با جاذبه های گردشگری  و اماکن تاریخی و مراسمات بسیار زیبای سنتی است از جمله مراسم زیبا و پرطرفدار گلاب گیری می باشد.اصفهان شهری تاریخی در مرکز ایران است. این شهر مرکز استان اصفهان و نیز شهرستان اصفهان است. تورترکیبی کاشان و اصفهان می تواند یکی از جذاب ترین تورها باشد زیرا هم کاشان و هم اصفهان دارای بافت قدیمی و سنتی با معماری بسیار زیبا می باشند.سفر به کاشان و اصفهان سهم زیادی در سفر های داخلی خصوصا در تعطیلات در همه فصول به خود اختصاص داده است.برای آشنایی بیشتر وکاملتر با شهر کاشان و شهر اصفهان می توان به صفحه کاشان و اصفهان مراجعه کنید و اطلاعات کاملی از جمله تاریخچه و قدمت و جاذبه های گردشگری و غذا های سنتی و معروف شهر کاشان و شهر اصفهان معرفی شده است.

معرفی 

تور اصفهان و کاشان یکی از زیباترین و خاطره انگیزترین سفرهای شما خواهد بود.در این تور در بهترین هتل یا اقامتگاه در کاشان و اصفهان اقامت خواهید داشت و جاذبه های گردشگری که در سفر اصفهان و کاشان  ازجمله : کاخ چهلستون ، سه وسه پل ، پل خواجو ، منار جنبان ، میدان نقش جهان ، کلیسای وانک ، کاخ هشت بهشت ، باغ پرندگان ، کلیسای وانگ ، کویر شگفت انگیز مرنجاب ، شهر سرخ ابیانه ، آبشار نیاسر ، حمام سلطان امیر محمد ، باغ فین ، خانه طباطبائی و بروجردی ها ، شهر زیرزمینی اویی ، بافت قدیم کاشان ، کاروانسرای شاه عباسی ، جزیره سرگردان ، دریاچه نمک و....به واسطه توراصفهان وکاشان خواهید دید.برای سفر به اصفهان و کاشان و استفاده از توراصفهان وکاشان می توان به صورت ریلی و هوایی برگزار کرد.

تور اصفهان + کاشان از مشهد :

  ✔️ تاریخ های حرکت : ✔️ 3 آبان ، 29 آذر ✔️ 5 روزه ( 3 شب اقامت ) ✔️ 2 شب اقامت در اصفهان + 1 شب اقامت کاشان   #گروه_آژانسهای_هرمس   شماره های تماس:   شعبه_مشهد : ☎️ 985131904+