تور قشم هرمز از تهران

tour Qeshm , Hormoz
تاریخ‌های برگزاری:
کد تور: 99GHMH11
شروع: سه شنبه - ۲۱ بهمن ۱۳۹۹
پایان: جمعه - ۲۴ بهمن ۱۳۹۹
مدت سفر: ۳ شب
تاریخ اعتبار: سه شنبه - ۲۱ بهمن ۱۳۹۹
هتل(ها) قیمت هرنفر انتخاب
۲,۷۹۰,۰۰۰ تومان
۲,۹۰۰,۰۰۰ تومان

جزییات تور

شهر مبدأ: تهران
محل حرکت تور: فرودگاه مهرآباد
درجه سختی: سبک
محدوده سنی: نوزاد تا بزرگسال
مدت مرخصی: ۴ روز
خدمات تور: پرواز رفت و برگشت
اقامت هتل با صبحانه
ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت
گشت جزیره هرمز

پکیج تور

بلیط رفت و برگشت
ترانسفر به فرودگاه
ترانسفر به هتل
اقامت در هتل
گشت شهری

کشورهای مورد بازدید:

شهرهای مورد بازدید:

شرح

تور جزیره قشم

تور قشم هرمز از تهران جز پرطرفدارترین سفر داخلی محسوب می شود.یکی از زیباترین جزایر ایران جزیره قشم می باشد و جز دیدنی های قشم می باشد. جزیره هرمز جزتور قشم هرمز از تهرانیاری می باشد. جزیره قشم ، جزیره هرمز با جاذبه های تفریحی، تاریخی، گردشگری و طبیعی بسیار می باشد.تور قشم می تواند یکی از جذاب ترین تورها باشد زیرا این جزیره دارای بافت قدیمی و سنتی با معماری بسیار زیبا و طبیعت بکر و بسیار زیبا و چشم نواز می باشد. سفر به جزیره قشم سهم زیادی در سفر های داخلی خصوصا در تعطیلات در همه فصول به خود اختصاص داده است.برای آشنایی بیشتر وکاملتر با جزیره هرمز ، جزیره قشم می توان به صفحه قشم ، هرمز مراجعه کنید و اطلاعات کاملی از جمله تاریخچه و قدمت و جاذبه های گردشگری و غذا های سنتی و معروف جزیره قشم ، جزیره هرمز  معرفی شده است.

معرفی :

تور قشم یکی از زیباترین و خاطره انگیزترین سفرهای شما خواهد بود.در این تور در بهترین هتل یا اقامتگاه در جزیره قشم اقامت خواهید داشت و گشت هایی که در سفر خواهید داشت ازجمله : دیدار جزایر ناز و تماشای دلفین های بازیگوش ، گشت دره ستاره ها ،گشت در ساحل نقره ای فام هنگام ، بازدید از کارگاه لنج سازی سنتی ، بازدید از تنگه عجاب انگیز چاهکوه ، گشت بازار در منطقه آزاد قشم ، گشتی در بندر بادگیر ها (لافت) ، گشتی در جنگل حرا ، راهپیمایی در دره مجسمه ها ، بازارگردی در شهرستان درگهان در جزیره قشم ، تفریحات هیجان انگیز آبی و .... در این تور قشم خواهید داشت.برای سفر به قشم و استفاده از تور قشم می توان بصورت هوایی برگزار کرد . در صورت استفاده از هواپیما مستقیم قشم خواهید رفت اما در صورت استفاده از قطار ابتدا به بندرعباس می روید و سپس با شناور به جزیره قشم می رسید.

تور قشم هرمز از تهران :

  ✔️ تاریخ های حرکت : ✔️  ویژه تعطیلات بهمن ماه ✔️  21  دی ✔️ 4  روزه بصورت هوایی   جهت اطلاعات بیشتر از پیج اینستاگرام هرمس مراجعه نمایید. #گروه_آژانسهای_هرمس   شماره های تماس:   شعبه_مشهد : ☎️ 985131904+