تور چابهار تا بلوچستان از تهران

Chabahar Tour
تاریخ‌های برگزاری:
کد تور: 99CHB2
شروع: سه شنبه - ۱۳ آبان ۱۳۹۹
پایان: جمعه - ۱۶ آبان ۱۳۹۹
مدت سفر: ۳ شب
تاریخ اعتبار: سه شنبه - ۱۳ آبان ۱۳۹۹
کد تور: 99CHB2
شروع: سه شنبه - ۲۷ آبان ۱۳۹۹
پایان: جمعه - ۳۰ آبان ۱۳۹۹
مدت سفر: ۳ شب
تاریخ اعتبار: سه شنبه - ۲۷ آبان ۱۳۹۹
کد تور: 99CHB2
شروع: سه شنبه - ۱۱ آذر ۱۳۹۹
پایان: جمعه - ۱۴ آذر ۱۳۹۹
مدت سفر: ۳ شب
تاریخ اعتبار: سه شنبه - ۱۱ آذر ۱۳۹۹
هتل(ها) قیمت برای هر نفر+نرخ پرواز انتخاب
۱,۱۸۰,۰۰۰ تومان
هتل(ها) قیمت برای هر نفر+نرخ پرواز انتخاب
۱,۱۸۰,۰۰۰ تومان
هتل(ها) قیمت برای هر نفر+نرخ پرواز انتخاب
۱,۱۸۰,۰۰۰ تومان

جزییات تور

شهر مبدأ: تهران
محل حرکت تور: فرودگاه مهرآباد
درجه سختی: سبک
محدوده سنی: نوزاد تا بزرگسال
مدت مرخصی: ۴ روز
خدمات تور: بیمه مسافرتی
تیم سرپرستی
هر روز گشت رایگان
عکاس حرفه ای

پکیج تور

بلیط رفت و برگشت
ترانسفر به فرودگاه
ترانسفر به هتل
تور لیدر فارسی زبان
اقامت در هتل
وعده غذایی
گشت شهری
بیمه مسافرتی

کشورهای مورد بازدید:

شهرهای مورد بازدید:

شرح

تور چابهار

تور چابهار  جز پرطرفدارترین سفر داخلی محسوب می شود.چابهار یکی از شهرستان های استان سیستان و بلوچستان می باشد.چابهار بندری بسیار زیبا با بافت قدیمی و سنتی و دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیبا می باشد. مجموعه ایرانگردی و جهانگردی هرمس مفتخر است با ارائه رزرو بهترین هتل ها واقامتگاه ها در تلاش است که بهترین تور چابهار از سراسر ایران با بهترین خدمات و امکانات با بیشترین تخفیف در این سفر زیبا در کنار شما باشد. بندر چابهار به عنوان یکی از تاریخی ترین بندرهای کشور از دیرباز مورد توجه بسیاری از افراد بوده و هست.استان سیستان و بلوچستان دارای نقاط جذاب بسیاری می باشد. استان سیستان و بلوچستان از بزرگترین استان های کشور با جاذبه های تفریحی، تاریخی، گردشگری بسیار می باشد.تور چابهار می تواند یکی از جذاب ترین تورها باشد زیرااین بندر دارای بافت قدیمی و سنتی با معماری بسیار زیبا می باشد. سفر به بندر چابهار سهم زیادی در سفر های داخلی خصوصا در تعطیلات در همه فصول به خود اختصاص داده است.برای آشنایی بیشتر وکاملتر با بندر چابهار می توان به صفحه چابهار مراجعه کنید و اطلاعات کاملی از جمله تاریخچه و قدمت و جاذبه های گردشگری و غذا های سنتی و معروف  بندر چابهار معرفی شده است.

معرفی :

تور چابهار یکی از زیباترین و خاطره انگیزترین سفرهای شما خواهد بود.در این تور در بهترین هتل یا اقامتگاه در بندر چابهار اقامت خواهید داشت و گشت هایی که در سفر خواهید داشت ازجمله : بازدید از کوه های مینیاتوری مشرف به دریا ، بازدید از تالاب صورتی لیپار ، بازدید از پدیده منحصر به فرد گل افشان ، گشت در بازار منطقه آزاد چابهار ، بازدید بندر گواتر ، بازدید جنگل های دریایی حرا ، بازدید و گشت ساحل رویایی درک ، گشت بنادر نوستالژیک و بومی بریس و .... در این تور چابهار خواهید داشت.برای سفر به چابهار و استفاده از تور چابهار می توان به صورت زمینی وهوایی برگزار کرد .  

تور چابهار تا بلوچستان از تهران :

✔️  تاریخ های حرکت : ✔️ 13 آبان ، 27 آبان ، 11 آذر ، 25 آذر ✔️ 3 شب و 4 روز   #گروه_آژانسهای_هرمس   شماره های تماس:   شعبه_مشهد : ☎️ 985131904+