تور چابهار از تهران

Chabahar Tour
تاریخ‌های برگزاری:
کد تور: 99CHB4
شروع: یکشنبه - ۲۱ دی ۱۳۹۹
پایان: چهارشنبه - ۲۴ دی ۱۳۹۹
مدت سفر: ۳ شب
تاریخ اعتبار: یکشنبه - ۲۱ دی ۱۳۹۹
هتل(ها) قیمت برای هر نفر انتخاب
۲,۰۹۰,۰۰۰ تومان
۲,۲۹۰,۰۰۰ تومان
۲,۲۹۰,۰۰۰ تومان
۲,۷۵۰,۰۰۰ تومان

جزییات تور

شهر مبدأ: تهران
محل حرکت تور: فرودگاه مهرآباد
درجه سختی: سبک
محدوده سنی: نوزاد تا بزرگسال
مدت مرخصی: ۴ روز
خدمات تور: بلیط رفت و برگشت هواپیما مشهد-چابهار-مشهد
۳ شب اقامت در هتل با صبحانه

پکیج تور

بلیط رفت و برگشت
اقامت در هتل
وعده غذایی

کشورهای مورد بازدید:

شهرهای مورد بازدید:

شرح

تور چابهار

تور چابهار از تهران و همچنین از شهرهای دیگر ایران جز پرطرفدارترین سفر داخلی محسوب می شود.چابهار یکی از شهرستان های استان سیستان و بلوچستان می باشد.چابهار بندری بسیار زیبا با بافت قدیمی و سنتی و دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیبا می باشد. مجموعه ایرانگردی و جهانگردی هرمس مفتخر است با ارائه رزرو بهترین هتل ها واقامتگاه ها در تلاش است که بهترین تور چابهار از سراسر ایران با بهترین خدمات و امکانات با بیشترین تخفیف در این سفر زیبا در کنار شما باشد.

بندر چابهار :

بندر چابهار به عنوان یکی از تاریخی ترین بندرهای کشور از دیرباز مورد توجه بسیاری از افراد بوده و هست.استان سیستان و بلوچستان دارای نقاط جذاب بسیاری می باشد. استان سیستان و بلوچستان از بزرگترین استان های کشور با جاذبه های تفریحی، تاریخی، گردشگری بسیار می باشد.تور چابهار می تواند یکی از جذاب ترین تورها باشد زیرااین بندر دارای بافت قدیمی و سنتی با معماری بسیار زیبا می باشد. سفر به بندر چابهار سهم زیادی در سفر های داخلی خصوصا در تعطیلات در همه فصول به خود اختصاص داده است.برای آشنایی بیشتر وکاملتر با بندر چابهار می توان به صفحه چابهار مراجعه کنید و اطلاعات کاملی از جمله تاریخچه و قدمت و جاذبه های گردشگری و غذا های سنتی و معروف  بندر چابهار معرفی شده است.

معرفی :

تور چابهار یکی از زیباترین و خاطره انگیزترین سفرهای شما خواهد بود.در این تور در بهترین هتل یا اقامتگاه در بندر چابهار اقامت خواهید داشت و جاذبه های گردشگری که در سفر چابهار ازجمله : بازدید از کوه های مینیاتوری مشرف به دریا ، بازدید از تالاب صورتی لیپار ، بازدید از پدیده منحصر به فرد گل افشان ، گشت در بازار منطقه آزاد چابهار ، قلعه پرتغالی ها ، سواحل صخره ای دریای عمان ، بازدید و گشت ساحل رویایی درک ، گشت بنادر نوستالژیک و بومی بریس و .... به واسطه تور چابهار خواهید دید .برای سفر به چابهار و استفاده از تور چابهار می توان به صورت زمینی وهوایی برگزار کرد .  

تور چابهار از تهران :

  ✔️ تاریخ حرکت :   ✔️  3 شب و 4 روز   #گروه_آژانسهای_هرمس   شماره های تماس:   شعبه_مشهد : ☎️ 985131904+