تورکاشان

برای اطلاعات بیشتر تورها باهمکاران ما در تماس باشید. 05131904

تور کاشان تا کویر مرنجاب از مشهد

Kashan Tour
تاریخ‌های برگزاری:
کد تور: 99KSH2
شروع: سه شنبه - ۱۱ آذر ۱۳۹۹
پایان: جمعه - ۱۴ آذر ۱۳۹۹
مدت سفر: ۳ شب
تاریخ اعتبار: سه شنبه - ۱۱ آذر ۱۳۹۹
هتل(ها) قیمت هرنفر+نرخ قطار انتخاب
۹۵۰,۰۰۰ تومان

جزییات تور

شهر مبدأ: مشهد
محل حرکت تور: ایستگاه راه آهن
درجه سختی: سبک
محدوده سنی: نوزاد تا بزرگسال
مدت مرخصی: ۴ روز
خدمات تور: بیمه مسافرتی
تیم سرپرستی
گشت رایگان
عکاس حرفه ای

پکیج تور

بلیط رفت و برگشت
ترانسفر به فرودگاه
ترانسفر به هتل
تور لیدر فارسی زبان
اقامت در هتل
گشت شهری
بیمه مسافرتی

کشورهای مورد بازدید:

شهرهای مورد بازدید:

شرح

تور کاشان 

تور کاشان جز پرطرفدار ترین سفرهای داخلی محسوب می شود.کاشان شهری است بسیار زیبا است. بیش از هفت هزار سال قدمت دارد و محل تولد یکی از قدیمی‌ترین تمدن‌های بشری به نام سیلک بوده است.مجموعه ایرانگردی و جهانگردی هرمس مفتخر است با ارائه رزرو بهترین هتل ها و اقامتگاه ها در تلاش است که بهترین تورکاشان از سراسر ایران با بهترین خدمات و امکانات با بیشترین تخفیف در این سفر زیبا در کنار شما باشد. کاشان شهر بسیار زیبا و با جاذبه های گردشگری  و اماکن تاریخی و مراسمات بسیار زیبای سنتی است از جمله مراسم زیبا و پرطرفدار گلاب گیری می باشد.تورکاشان می تواند یکی از جذاب ترین تورها باشد زیرا کاشان دارای بافت قدیمی و سنتی با معماری بسیار زیبا می باشد.سفر به کاشان سهم زیادی در سفر های داخلی خصوصا در تعطیلات در همه فصول به خود اختصاص داده است.برای آشنایی بیشتر وکاملتر با شهر کاشان می توان به صفحه کاشان مراجعه کنید و اطلاعات کاملی از جمله تاریخچه و قدمت و جاذبه های گردشگری و غذا های سنتی و معروف شهر کاشان معرفی شده است.

معرفی 

تور کاشان یکی از زیباترین و خاطره انگیزترین سفرهای شما خواهد بود.در این تور در بهترین هتل یا اقامتگاه در کاشان اقامت خواهید داشت و جاذبه های گردشگری که در سفر کاشان ازجمله : کویر شگفت انگیز مرنجاب ، شهر سرخ ابیانه ، آبشار نیاسر ، حمام سلطان امیر محمد ، باغ فین ، خانه طباطبائی و بروجردی ها ، شهر زیرزمینی اویی ، بافت قدیم کاشان ، کاروانسرای شاه عباسی ، جزیره سرگردان ، دریاچه نمک و....به واسطه تورکاشان خواهید دید.برای سفر به کاشان و استفاده از تورکاشان می توان به صورت ریلی و هوایی برگزار کرد.  

تور کاشان تا کویر مرنجاب از مشهد :

✔️ تاریخ های حرکت : ✔️ 11 آذر ✔️ 4 روزه ( 2 شب اقامت )   #گروه_آژانسهای_هرمس   شماره های تماس:   شعبه_مشهد : ☎️ 985131904+