تور کرمان از مشهد

KERMAN Tour
تاریخ‌های برگزاری:
کد تور: 99KH2
شروع: سه شنبه - ۲۹ مهر ۱۳۹۹
پایان: جمعه - ۲ آبان ۱۳۹۹
مدت سفر: ۳ شب
تاریخ اعتبار: سه شنبه - ۲۹ مهر ۱۳۹۹
کد تور: 99KH2
شروع: سه شنبه - ۴ آذر ۱۳۹۹
پایان: جمعه - ۷ آذر ۱۳۹۹
مدت سفر: ۳ شب
تاریخ اعتبار: سه شنبه - ۴ آذر ۱۳۹۹
هتل(ها) قیمت هر نفر + نرخ بلیط انتخاب
۹۵۰,۰۰۰ تومان
هتل(ها) قیمت هر نفر + نرخ بلیط انتخاب
۹۵۰,۰۰۰ تومان

جزییات تور

شهر مبدأ: مشهد
محل حرکت تور: ایستگاه راه آهن
درجه سختی: سبک
محدوده سنی: نوزاد تا بزرگسال
مدت مرخصی: ۴ روز
خدمات تور: بیمه مسافرتی
تیم سرپرستی
گشت رایگان
عکاس حرفه ای

پکیج تور

بلیط رفت و برگشت
ترانسفر به فرودگاه
ترانسفر به هتل
تور لیدر فارسی زبان
اقامت در هتل
گشت شهری
بیمه مسافرتی

کشورهای مورد بازدید:

شهرهای مورد بازدید:

شرح

تور کرمان 

تور کرمان  جز پر طرفدارترین سفر داخلی محسوب می شود.کرمان جز استان های مرکزی ایران است.کرمان شهری بسیار زیبا با بافت قدیمی و سنتی و دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیبا می باشد. مجموعه ایرانگردی و جهانگردی هرمس مفتخر است با ارائه رزرو بهترین هتل ها واقامتگاه ها در تلاش است که بهترین تور کرمان از سراسر ایران با بهترین خدمات و امکانات با بیشترین تخفیف در این سفر زیبا در کنار شما باشد.استان کرمان به عنوان یکی از تاریخی ترین استان های کشور از دیرباز مورد توجه بسیاری از افراد بوده و هست. این استان دارای نقاط جذاب بسیاری می باشد. استان کرمان از بزرگترین استان های کشور با جاذبه های تفریحی، تاریخی، گردشگری و مذهبی بسیار می باشد.تور کرمان می تواند یکی از جذاب ترین تورها باشد زیرااین شهر دارای بافت قدیمی و سنتی با معماری بسیار زیبا می باشد. سفر به کرمان سهم زیادی در سفر های داخلی خصوصا در تعطیلات در همه فصول به خود اختصاص داده است.برای آشنایی بیشتر وکاملتر با کرمان می توان به صفحه کرمان مراجعه کنید و اطلاعات کاملی از جمله تاریخچه و قدمت و جاذبه های گردشگری این شهر معرفی شده است.

معرفی :

تور کرمان یکی از زیباترین و خاطره انگیزترین سفرهای شما خواهد بود.در این تور در بهترین هتل یا اقامتگاه اقامت خواهیدداشت و گشت هایی که در سفر خواهید داشت ازجمله : بازدید حمام گنجعلی خان ، سفری اکتشافی به لوت شمالی ،دیدار از ارگ بزرگ راین ،باغ شازده ماهان ،مقبره فاخر شاه نعمت الله ولی ، گشتی در بازار سنتی کرمان و .... در این تور کرمان خواهید داشت.برای سفربه کرمان و استفاده از تور کرمان می توان به صورت زمینی وهوایی و باقطارو ماشین شخصی برگزار می شود .

تور کرمان تا کلوت های شهداد از مشهد :

✔️ تاریخ های حرکت : ✔️ 29 مهر ، 4 آذر ✔️  4 روزه ( 2 شب اقامت ) بصورت هوایی ✔️ 3 روزه (2 شب اقامت ) بصورت ریلی     #گروه_آژانسهای_هرمس   شماره های تماس:   شعبه_مشهد : ☎️ 985131904+