برای اطلاعات بیشتر تورها باهمکاران ما در تماس باشید. 05131904

تور یزد + کرمان از مشهد

Yazd and Kerman tour
تاریخ‌های برگزاری:
کد تور: 99YZKH2
شروع: شنبه - ۲۴ آبان ۱۳۹۹
پایان: چهارشنبه - ۲۸ آبان ۱۳۹۹
مدت سفر: ۴ شب
تاریخ اعتبار: شنبه - ۲۴ آبان ۱۳۹۹
هتل(ها) قیمت هر نفر + نرخ بلیط انتخاب
۱,۴۸۰,۰۰۰ تومان

جزییات تور

شهر مبدأ: مشهد
محل حرکت تور: فرودگاه هاشمی نژاد
درجه سختی: سبک
محدوده سنی: نوزاد تا بزرگسال
مدت مرخصی: ۵ روز
خدمات تور: بیمه مسافرتی
تیم سرپرستی
گشت رایگان
عکاس حرفه ای

پکیج تور

بلیط رفت و برگشت
ترانسفر به فرودگاه
ترانسفر به هتل
تور لیدر فارسی زبان
اقامت در هتل
گشت شهری
بیمه مسافرتی

کشورهای مورد بازدید:

شهرهای مورد بازدید:

شرح

تور ترکیبی یزد و کرمان 

تور یزد و کرمان جز پر طرفدارترین سفر داخلی محسوب می شود.یزد و کرمان جز استان های مرکزی ایران است.یزد و کرمان هر دو شهری بسیار زیبا با با فت قدیمی و سنتی و دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیبا می باشد. مجموعه ایرانگردی و جهانگردی هرمس مفتخر است با ارائه رزرو بهترین هتل ها واقامتگاه ها در تلاش است که بهترین تور ترکیبی یزد و کرمان از سراسر ایران با بهترین خدمات و امکانات با بیشترین تخفیف در این سفر زیبا در کنار شما باشد.یزد مرکز استان و شهرستان یزد در مرکز ایران است. بین رشته‌های شیرکوه در دشتی گسترده به نام دشت یزد ـ اردکان قرار گرفته‌است. کرمان به عنوان یکی از تاریخی ترین استان های کشور از دیرباز مورد توجه بسیاری از افراد بوده و هست.تور ترکیبی یزد و کرمان می تواند یکی از جذاب ترین تورها باشد زیرا در یک سفر به دو مقصد بسیار زیبا در مرکز ایران سفر می کنید. سفر به یزد و کرمان سهم زیادی در سفر های داخلی خصوصا در تعطیلات در همه فصول به خود اختصاص داده است.برای آشنایی بیشتر وکاملتر با یزد و کرمان می توان به صفحه یزد و کرمان  مراجعه کنید و اطلاعات کاملی از جمله تاریخچه و قدمت و جاذبه های گردشگری این دو شهر معرفی شده است.

معرفی :

توریزد و کرمان یکی از زیباترین و خاطره انگیزترین سفرهای شما خواهد بود.در این تور در بهترین هتل یا اقامتگاه اقامت خواهیدداشت و گشت هایی که در سفر خواهید داشت ازجمله : بازدید از بافت عمومی یزد و محله فهادان ،بازدید از مجموعه امر چخماق ، بازدید از مسجد جامع ، خانه لاری ها ،زندان اسکندر ، باغ دولت آباد و بلندترین بادگیر جهان ، بازدید از دخمه و آتشکده زرتشتیان ، بازدید از رمل های طلایی شباهنگ ، تفریحات مهیج کویری و باغ شازده ماهان ، دیدن کریستال های نمک و.... در این تورترکیبی یزد و کرمان خواهید داشت.برای سفربه یزد وکرمان و استفاده از تور یزد و کرمان می توان به صورت زمینی وهوایی و باقطارو ماشین شخصی برگزار می شود .

تور یزد + کرمان از مشهد :

✔️ تاریخ های حرکت : ✔️ 24 آبان ، 29 آذر ✔️  5 روزه ( 4 شب اقامت ) ✔️ 2 شب اقامت در یزد + 2 شب اقامت کرمان   #گروه_آژانسهای_هرمس   شماره های تماس:   شعبه_مشهد : ☎️ 985131904+